11 lutego 2020

Zapisz się na newsletter PARP

Jeśli interesują Cię ciekawostki dotyczące PARP, nowe możliwości dofinansowania czy aktualne nabory wniosków, dołącz do ponad 13 tys. subskrybentów i zyskaj dostęp do najświeższych informacji.

Raz w tygodniu będziemy dostarczać Ci wyselekcjonowane i najważniejsze informacje m.in. o tym, jak rozwijać przedsiębiorczość za pomocą instrumentów wsparcia oferowanych przez PARP. Dowiesz się również jak zdobywać wiedzę istotną dla rozwoju firmy na każdym etapie jej działalności, począwszy od stawiania pierwszych kroków w biznesie po reorganizację i sukcesję.

Formularz rejestracyjny: link.

 

---------

O Agencji:

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości jest państwową agencją, której głównym zadaniem jest wspieranie rozwoju małych i średnich firm w Polsce. Od prawie 20 lat działa m.in. na rzecz powstawania nowych podmiotów; podnoszenia kwalifikacji pracowników i wzrostu ich potencjału; wzmocnienia pozycji konkurencyjnej firm w oparciu o innowacyjność i nowoczesne technologie; kształtowania przyjaznego otoczenia biznesowego oraz tworzenia dobrych warunków do prowadzenia działalności gospodarczej.

 

Opublikowano: 11.02.2020 11:42
Poprawiono: 11.02.2020 12:22
Modyfikujący: Paweł Skowera
Udostępniający: dawid_cybulski
Autor dokumentów: